Доставка і оплата

Умови оплати й доставки

Доставка Новою Поштою по Україні 

За допомогою доставки «Нова пошта», Ви можете одержати товар навіть у самих віддалених куточках України В середньому, доставка займає 1-3 дня, під час замовлення наші менеджери погодять із Вами дату доставки перед відправленням товару. Обертаємо Ваша увага на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може варіюватися залежно від ваги й габаритів ( від 45 до 250 грн.). Вартість доставки товару, що цікавить Вас, Ви можете уточнити в нашого менеджера при оформленні замовлення або на сторінці товару, попередньо вказавши місто, у яке необхідна доставка.

Готівкою при одержанні 

Ви можете оплатити своє замовлення у відділенні нової пошти наявними після перевірки замовлення

 

Безготівковий розрахунки 

Ви можете оплатити замовлення по безготівковому розрахункові наш ФОП без ПДВ.

Ми перебуваємо на другій групі оподатковування. Разом із замовленням ви одержите оригінал рахунку-фактури, видаткові накладні й пакет документів ФОП. При даному виді оплаті додаткових комісій на замовлення ми ніяких не беремо

 

Оплата на карту Приватбанку або Моно банку

Ми приймаємо оплати на карту Приватбанк або Монобанк. Реквізити ви одержите після оформлення замовлення SMS повідомлень і на e-mail.

 

Електронні платежі 

Ви можете оплатити замовлення електронними грішми, такі як Webmoney Яндекс гроші Bitcoin. 

 

Якщо у вас залишилися питання по доставці й оплаті телефонуйте по номеру телефону або пишіть нам на e-mail і ми відповімо на всі ваші питання.